Kariera

Jesteśmy w pełni wykwalifikowanym zespołem wykonującym kompleksowe usługi inżynierskie na najwyższym poziomie. Tworzymy kadrę inżynierską, która swoją wiedzą, doświadczeniem i kreatywnością zadowoli najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy firmą, która ceni sobie czas i jakość wykonanej pracy.

Oferty Pracy

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy twórczych i ambitnych osób chcących dołączyć do naszego zespołu i pracować przy tworzeniu różnorodnych projektów związanych z branżą drogową, mostową, architektoniczną oraz instalacyjną.

Nasze wymagania:

  • Ukończone kierunkowe studia wyższe techniczne lub w trakcie studiów
  • Znajomość oprogramowania CAD
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o prace PEŁNY ETAT w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30
  • Duża możliwość rozwoju zawodowego
  • Różnorodność zadań i brak monotonii pracy
  • Praca w młodym i zgranym zespole
  • Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Możliwość uzyskania doświadczenia zawodowego niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych
  • Uczestnictwo w kursach doszkalających
  • Możliwość pracy przy nietypowych i ambitnych projektach
  • Komfortowe warunki pracy

Jak aplikować

Znajdź interesującą Cię Ofertę pracy w Geoart
Zapoznaj się z ogłoszeniem i kliknij “aplikuj”
Zostaniesz przekierowany na maila, w którym załącz swoje CV i napisz kilka słów o sobie
Prześlij nam swoje zgłoszenie i czekaj na kontakt od naszych rekruterów